Our team... ready to conn ect with you.

De basis voor het succes van een bedrijf zijn altijd de medewerkers - hun ideeën, hun motivatie en hun passie.


Management 

Nico Van Colen

Bedrijfsleider


nico.van.colen@ras-group.eu

+32 (0)477 299 186



Sales team

Joeri Snauwaert

Senior Accountmanager

Marketing


joeri.snauwaert@ras-group.eu

+32 (0)486 344 078




Administratie


Sandra Verhoye

Administratie en planning


sandra.verhoye@ras-group.eu

+32 (0)56 96 95 00 



Consultants & Support team

Maarten De Potter

imos Senior Consultant


maarten.de.potter@ras-group.eu





Ben De Gieter

Machine Software Consultant

IT-Support


ben.de.gieter@ras-group.eu




 Jeroen Vaes

SmartWop & imos Consultant

WoodWop Consultant

Machine Analist


jeroen.vaes@ras-group.eu






Mathis D'Halluin

Junior Software Technieker 



mathis.dhalluin@ras-group.eu




Externe Medewerkers

Ons vast team wordt bijgestaan door externe medewerkers